כפי שרובכם כבר מכירים את האתר DepositFiles אני בכל זאת מפרסם אותו כאן מאחר ויש כאלה שלא יודעים למצות ב100% את האתר הזה ואולי לא יודעים כמה דברים ופה אני יעשה סדר ואסביר לכם מה בידיוק אתם צריכים לעשות וכיצד להרשם כדי להרוויח מקסימום ממינימום השקעה (כמה שאפשר).
מה האתר מציע לשותפים?
פרס :
פרס בשווי 5$ על ההרשמה לאתר.

רווח ממופנים :
20%.
-אני מציע לכם 30% מהרווח שלי עליכם,לכם
.

משתמש Gold :
אחרי שתגיעו ל5000 הורדות תקבלו משתמש Gold חינם למשך חודש.

ניהול נוח של קבצים :
יצירת תיקיות, העברה של הורדות,שינוי שמות לינקים.

מינימום משיכה :
10 דולר אם כי בפעם הראשונה תצתרכו לעשות 15$ על מנת למשוך(בגלל המתנה של ה5$).
כמה הערות על משיכת התשלום:
  • ניתן למשוך לPaypal מידי יום! כלומר אם ביום אתם מרוויחים מעל 10$ אתם יכולים למשוך כל יום!.
  • אם בחרתם תשלום לWebMoney תוכלו לקבל תשלום פעמים בשבוע בין יום שני-שלישי(אם בחרתם למשוך מיום שלישי עד יום ראשון - תקבלו תשלום ביום שני של אותו שבוע ואם בחרתם למשוך בין יום שני לרביעי כולל תקבלו תשלום ביום שלישי של שבוע הבא).
  • אם בחרתם תשלום לAlertPay תוכלו לקבל תשלום פעמים בשבוע בין יום שני-שלישי(אם בחרתם למשוך מיום שלישי עד יום ראשון - תקבלו תשלום ביום שני של אותו שבוע ואם בחרתם למשוך בין יום שני לרביעי כולל תקבלו תשלום ביום שלישי של שבוע הבא).
  • לבעלי WebMoney אם החשבון שלכם מאושר מינימום המשיכה יהיה 10$ ,אך אם חשבונכם לא מאושר מינימום המשיכה יהיה 40$.

הערה חשובה :
אם נרשמתם כבר ורוצים לשנות את פרטי התשלום של האתר לכם, יש להכנס ל My Profile->Payoff info ולאחר מכן לשלוח הודעה לתמיכה עם הפרטים הבאים:
1.שם משתמש(אין צורך בססמה).
2.פרטי תשלום(לדוגמא paypal - [email protected]).
3.תאריך הרשמה משוער.
כפי שמצויין הם חוזרים עד 24 שעות משליחת הבקשה.
שימו לב! כאשר אתם משנים פרטי תשלום, חודש שלם לא תוכלו למשוך כסף.

ההודעה מקורית(מהאתר):

Attention!

[COLOR=#FF3300 !important]You cannot receive payouts during a month after your payment info was changed.[/COLOR]
To change your payoff info, please, send a request to the Support center with:
  • Your Login
  • Your new payoff info
  • approximate date of registration of your account

The information will be updated within one working day.

איך מעלים קבצים :
נכנסים לחשבון שלכם בDepositFiles ולוחצים על My Files בלשונית העליונה.
בלשונית התחתונה יש לכם אפשרות להעלות קבצים במספר שיטות:
1.Upload - העלאה רגילה מהמחשב (לוחצים על בחר קובץ ואז Upload Now):

2.FTP Upload -העלאה באמצעות תוכנה(מבלי להיות מחובר לאתר)
-נכנסים לתוכנת FTP כגון FileZilla:
-מכניסים את הפרטים הרלוונטיים IP שם משתמש ססמה ופורט(21).
-בוחרים אחד מה"מארחים" (בתמונה - מה שבחום)

3.Remote Upload -
אם אתם לא פרימיום באתר, אתם יכולים לבצע Remote על קבצים ששייכים לDepositFiles.
איך מבצעים Remote:
לוחצים על My Files ויורדים למטה.
בלשונית בוחרים Remote Upload:

1.שמים את הלינק/הלינקים של Deposit שאותם אנחנו מתכוונים להעתיק. אם זה מספר לינקים לוחצים על extend URL list.
2.לוחצים Upload.
3.הלינק המועתק עובר לרשימה שנמצאת בתיקיה Remote upload log:

1.שם אנחנו מחפשים את הלינק שהעתקנו, נלחץ עליו ונבחר אותו.
2.לאחר מכן לוחצים על Link בלשונית העליונה ומקבלים את הלינק החדש שאותו אנחנו נפרסם איפה שמתחשק לנו(3).

הסבר על ההרשמה:
לאחר שבחרתם איך להרשם ככה אתם נרשמים:

אחרי לחיצה על Register תעברו לפה:

סטאטוס ל1000 הורדות של תכנית World:

קיימים עוד תכניות ניתן לראות פה, אך תכניות אלה פחות משתלמות לישראלים לכן אני אחסוך בפירוט עליהם, בכללי ישראל לא מופיעה בתכניות האחרות ככה שאם אין לכם כוונה לפרסם רק בחו"ל אתם לא צריכים להתיחס אליהם.

-לאחר ההרשמה תכנסו לחשבונכם בלחיצה על My Stats בתפריט תוכלו לראות שנוספו לכם 5$ מתנה.

דברים נוספים:
*משתמשים לא פרימיום צריכים לחכות 60 שניות בין הורדה והורדה.
*מהירות ההורדה גבוהה, אך לא ניתן להוריד מספר קבצים באותו זמן(משתמשים שהם לא פרימיום).
*זמן המתנה בין הורדה והורדה הוא שעתיים(משתמשים שהם לא פרימיום).

*כמו כן ניתן להוריד את הFile Manager שלהם שיאפשר לכם להוריד תכנים ולהעלות תכנים במהירות גבוהה יותר ההורדה מפה.

*כל הפרטים שציינתי כפופים לתכנית של Taarif World , בנוגע לתכניות אחרות,כנראה וחלק מההטבות לא תקבלו.

*הוכחת תשלום:

*לכל שאלה, פניה,הערה אתם יכולים לשלוח לי פרטית או לפרסם פה באשכול ואשמח להענות לכם.