מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

אשכול: כנסו.. משו של הזמן האחרון + משו כואב שקרה לי שלשום

Enoc7 Enoc7 מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב אז ככה הדבר הכואב.. היה לנו פעולה קיצר ירדנו למקלט כזה.. אז אני ושתי חברים שלי מתחילים לעלות בסולמות האלה שיש כדי לצאת מהר.. אקיצר הזאת שעשתה לנו ת' פעולה הביאה קולה וזה.. חח אני בא לחבר שלי שהוא היה איתי ועם עוד אחד שעלינו לסולומות קיצר אמרתי לו כזה אחי תביא לי ת' קולה כי הוא שמר על זה.. הוא הביא לי קראתי לו שמנו ספרינט למעלה וזה.. קראתי לחבר השלישי שלי שיבוא והוא לא בא אמרתי יאללה בוא נעוף שמנו ספרינט פתאום כל הילידים שהיו בפנים כולם חוץ מהחבר השלישי ואח שלו חוץ משתיהם כולם עלו למעלה אחרינו התחילו לחפש אותנו אני והחבר השני שלי התחבאנו ואז אחד נסע באופניים כזה אז חבר שלי בא לי כזה אחי רוץ תחבא כבר אני רץ (והכל היה חשוך כה? בלילה...) קיצר רצתי בום אני עושה סלטה אחורה טחחח על האבנים עם הראש בום נפתח לי וזה ירד לי דם רואים ת' קולה טסה קדימה אני כזה סעמקק!!! ואז אני וחבר שלי ירדנו לשכונה למטה שתינו מהקולה וזה ואז אמרתי יאללה בוא נשאיר ליותם ולדרור במקרר ת' קולה (יותם זה החבר השלישי ודרור אח שלו..) קיצר הוא אמר כזה עזוב ת'ך באתי אמרתי אני משאיר השארתי בכניסה לבית הלכנו כל אחד לבית שלו וזה.. ונגמר הסיפור.. אחח. ... איזה כאבים זה היה... יואו רצתי כמו איזה שיכור שמחזיק נרגילה ביד ומפחד שהיא תיפול לו.. (קיצר משו מוזר ביותר).

זה היה הכואב.. עכשיו למגניב...
    ------------------------------------------------------------------------

קיצר אני יותם ויאיר (הילד שהיה איתי שפתחתי את הראש..) קיצר ראינו סרטון כזה של אנשים כאלה שקופצים מגגות מטפסים מהר על קירות וחלונות ועולים לגגות וזה.... קיצר התחלנו וזה היה כזה מרפאה.. אז אני ויותם עולים כזה על החלון יענו על הקירות שמחזיקות ליד עולים לגג מחכים איזה שעה שיאיר יעלה.. הוא לא הצליח באנו קפצנו מהגג.... קיצר עוד לפני שיאיר היה איתנו אז דרור אח של יותם היה.. קיצר קפצנו לשיחים עם קוצים וזה ירדנו מעצים ענקיים ועלינו על סככות בגן של הילדים הקטנים קפצנו קיצר היה משו חזק ממש אתם חייבים לנסות את זה.. משו קורע גםם!

תגובות.. הא... ואגב חזרתי היום לפורום שכחתי להגיד

hezi` hezi` מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה מצחיק פה :[

הסמל האישי של `SyTeX
    `SyTeX `SyTeX מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    1 פעמים
    Originally posted by hezi`@11-12-2005 בשעה 11:16
    ראסמי :|

Enoc7 Enoc7 מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בעע.. זה היה אתמול בשעות המאוחרות של הצהרים הייתי מסטול לא יודע למה כתבתי בעע...

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    Originally posted by hezi`@11-12-2005 בשעה 11:16
    :|

Satlany Satlany מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Enoc7
    טוב אז ככה הדבר הכואב.. היה לנו פעולה קיצר ירדנו למקלט כזה.. אז אני ושתי חברים שלי מתחילים לעלות בסולמות האלה שיש כדי לצאת מהר.. אקיצר הזאת שעשתה לנו ת' פעולה הביאה קולה וזה.. חח אני בא לחבר שלי שהוא היה איתי ועם עוד אחד שעלינו לסולומות קיצר אמרתי לו כזה אחי תביא לי ת' קולה כי הוא שמר על זה.. הוא הביא לי קראתי לו שמנו ספרינט למעלה וזה.. קראתי לחבר השלישי שלי שיבוא והוא לא בא אמרתי יאללה בוא נעוף שמנו ספרינט פתאום כל הילידים שהיו בפנים כולם חוץ מהחבר השלישי ואח שלו חוץ משתיהם כולם עלו למעלה אחרינו התחילו לחפש אותנו אני והחבר השני שלי התחבאנו ואז אחד נסע באופניים כזה אז חבר שלי בא לי כזה אחי רוץ תחבא כבר אני רץ (והכל היה חשוך כה? בלילה...) קיצר רצתי בום אני עושה סלטה אחורה טחחח על האבנים עם הראש בום נפתח לי וזה ירד לי דם רואים ת' קולה טסה קדימה אני כזה סעמקק!!! ואז אני וחבר שלי ירדנו לשכונה למטה שתינו מהקולה וזה ואז אמרתי יאללה בוא נשאיר ליותם ולדרור במקרר ת' קולה (יותם זה החבר השלישי ודרור אח שלו..) קיצר הוא אמר כזה עזוב ת'ך באתי אמרתי אני משאיר השארתי בכניסה לבית הלכנו כל אחד לבית שלו וזה.. ונגמר הסיפור.. אחח. ... איזה כאבים זה היה... יואו רצתי כמו איזה שיכור שמחזיק נרגילה ביד ומפחד שהיא תיפול לו.. (קיצר משו מוזר ביותר).

זה היה הכואב.. עכשיו למגניב...
    ------------------------------------------------------------------------

קיצר אני יותם ויאיר (הילד שהיה איתי שפתחתי את הראש..) קיצר ראינו סרטון כזה של אנשים כאלה שקופצים מגגות מטפסים מהר על קירות וחלונות ועולים לגגות וזה.... קיצר התחלנו וזה היה כזה מרפאה.. אז אני ויותם עולים כזה על החלון יענו על הקירות שמחזיקות ליד עולים לגג מחכים איזה שעה שיאיר יעלה.. הוא לא הצליח באנו קפצנו מהגג.... קיצר עוד לפני שיאיר היה איתנו אז דרור אח של יותם היה.. קיצר קפצנו לשיחים עם קוצים וזה ירדנו מעצים ענקיים ועלינו על סככות בגן של הילדים הקטנים קפצנו קיצר היה משו חזק ממש אתם חייבים לנסות את זה.. משו קורע גםם!

תגובות.. הא... ואגב חזרתי היום לפורום שכחתי להגיד
    שמע אחי יש לי משהו להגיד לך אבל בלי להעליב ואם אתה נעלב שק לי בתחת טוב ?

קיצצור אתה בן אדם סליהח איזה דביל אני אתה ילד מטומטם שלא יודע מה רוצה מהחיים שלו ...
    יש לי שאלה אחת בשבילך כי אין לי כח לרשום לך כמה שאתה מפגר כי האתר כולו לא יספיק בשביל זה
    חמוצים ? אתה יודע לעשות ? יופי טוס ללמוד ידביל
    when you was a little boy your perent's play you in the tepala?
    tepala(ביצים) אני וחברים שלי המצאנו

L1RaZ L1RaZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Satlany
    שמע אחי יש לי משהו להגיד לך אבל בלי להעליב ואם אתה נעלב שק לי בתחת טוב ?

קיצצור אתה בן אדם סליהח איזה דביל אני אתה ילד מטומטם שלא יודע מה רוצה מהחיים שלו ...
    יש לי שאלה אחת בשבילך כי אין לי כח לרשום לך כמה שאתה מפגר כי האתר כולו לא יספיק בשביל זה
    חמוצים ? אתה יודע לעשות ? יופי טוס ללמוד ידביל
    when you was a little boy your perent's play you in the tepala?
    tepala(ביצים) אני וחברים שלי המצאנו
    \:::

אסלן ילד הפלא אסלן ילד הפלא מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה חלסאן בראש זה מזכיר לי שלא היה לי מפתח וטיפסתי לדירה מקומה שלישית

FireWall FireWall מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כל זה בשביל בקבוק קולה אחי? :|

נושאים דומים

1. השיא של הזמן האחרון