פה אני ירשום לכם מה עדיף לשים לכל נשק ואת כבר תחליטו לבד אם אתם רוצים או לא אני פשוט רושם פה מה מומלץ!

* Blade

חליפה: Garment/Protector
נקודות: רק ל STR
סקילים: אש/קרח ו Bicheon
הסבר: עם קרח הבלייד הוא בלתי מנוצח ב PVP בגלל ההגנה הגבוהה שלו אבל יותר קשה לו לעלות רמות ברמה גבוהה יותר, לעומת זאת בלייד עם אש עולה רמות מהר יותר כי הדמג' שלו יתר גבוהה אבל שורד פחות ב PVP בגלל שאין לו את ההגנה והסקילים של בלייד עם קרח, ברגע שבן אדם נקפא גם אם הוא מתרפא מזה הסקיל או המכה שהוא ביצע יפסיקו את פעולתם.

* Sword

חליפה: Armor/Protector
נקודות: רק ל INT
סקילים: חשמל/אש ו Bicheon
הסבר: לחרב יש כוח קסמי יותר גוהה מפיזי ולכן מתאים יותר למשתמשי ה INT, למרות שהכוח הקסמי שלו יותר גבוהה הוא יכול ללבוש מגן ביד השניה ולכן ישרוד יותר בקרבות גדולים או PVP. חשמל יותר טוב ברמות גבוהות יותר בגלל הסקילים של ה GRASSWALK השני שעוזר לו לברוח, הסקיל שמעלה את כוח הקסם והניוקים החזקים ברמות הגבוהות, ואש יותר טוב בהתחלה כי יותר קל לעלות איתו רמות לפני שמקבלים את הניוקים והניוק הראשון שלו יותר חזק מהניוק הראשון של החשמל.

* Spear

חליפה: Armor/Protector
נקודות: רק ל INT
סקילים: חשמל/אש ו Heuskal
הסבר: בגלל שלעומת החרב שאפשר ללבוש איתה מגן ועם הספיר אי אפשר, אז עדיף Armor, לספיר של את הכוח קסמי הכי חזק במשחק מכל הנשקים, ולכן הניוקים שלו יהיו הכי חזקים, לעומת זאת הוא ישרוד פחות מחרב ב PVP או קרבות גדולים בגלל שלחרב יש מגן ועוזרת עם בלוקים. בקשר לחשמל והאש זה אותו דבר כמו החרב תקראו.

* Glavie

חליפה: Garment/Protector
נקודות: רק ל STR
סקילים: אש ו Heuskal
הסבר: הגלייב הוא הנשק בעל הכוח פיזי הכי גבוהה במשחק ולכן עדיף לנצל את זה עד הסוף ולקחת גם אש, אין הרבה מה להסביר עליו זה אחלה של דמות והמון אנשים במשחק משתמשים בזה, אם לא הרוב!

* Bow

חליפה: Garment/Protector/Armor
נקודות: רק ל STR / רק ל INT / או מעורבב
סקילים: קרח/אש/חשמל ו Pacheon
הסבר: הקשת היא דמות שאפשר להשתמש איתה בהכל, איך שתרצו, לכל אחד יש את היתרונות וחסרונות שלו, ראיתי שאלתי ולכן אני יגיד לכם מניסיון, רק ל STR הוא עם המון חיים והקתפה לא הכי גבוהה בסדר למרות שההתקפה שלו יותר חלשה, הוא ישרוד! רק ל INT הוא עם קצת חיים אבל התקפה עצומה ולכן עולה רמות מהר מאוד, אלה שמערבבים STR ו INT עדיף לא ממש מעורבב אלה יתר בסגנון 5 ל INT ועוד 1 ל STR, או 9 ל INT ועוד 1 ל STR, או להיפך. לקשת יש סקילים חזקים מאוד!

~עריכה~

בשביל חלק מכם אני יזכיר עכשיו את ה FORCE
ב FORCE יש עוד קסם בשם FORCE. יש לו כמה קסמים טובים למי שרוצה להיות סוג של הילר
או סתם לרפאות את עצמו מפעם לפעם
יש לו קסם לרפאות את עצמך, אחרים, לעשות עיגול ענק שכל מי שנכנס מתרפא מהר יותר
להעלות חיים ומנה, כל מני! גם חמוד מאוד.